Фильмы онлайн » Драма » Сила. Повернення додому

Сила. Повернення додому

Сила. Повернення додомуСила - улюблена і єдина дочка одного з найбагатших людей Туреччини. Її життя абсолютно безхмарна: у неї є все, що вона побажає. Але одного разу до її батька прийшов чоловік і сказав, що він справжній батько Сили. Виявляється, що все своє життя дівчина прожила у прийомних батьків. Сила любить названих батьків і не бажає повертатися до біологічних, але приймає запрошення погостювати у них.
Сила приїжджає в незнайоме місто і опиняється в пастці. Щоб врятувати життя братові Сили, який закохався в дочку багатія, батьки Сили віддають її насильно заміж. Сила категорично проти шлюбу, але її змушують підписати документи. Увечері її відводять в спальню нового чоловіка на першу шлюбну ніч. Коли приходить Боран-ага, Сила починає вириватися і каже, що вийшла заміж не добровільно. Боран цього не знав, він ріже собі руку і бруднить простирадло своєю кров'ю. Він каже Силе, що він теж не хотів цього шлюбу, але він шанує звичаї, тому Сила тепер його дружина.
Її осягає одне горе за іншим: гинуть її прийомні батьки, її сім'я відмовляється від неї, вона навіть не змогла покінчити життя самогубством. Тільки близький друг Емре залишається з нею і клянеться врятувати її.
Сила не збирається миритися, вона шукає можливості втекти. Скоро їй це вдається. Вона вийшла з дому, але не знаючи міста, заблукала. Зрештою, Сила вийшла на шосе і зловила машину з проханням відвезти її в аеропорт. До нещастя, її підбирає Джихан, кузен Бора і оголошує роду, що Сила намагалася втекти, а значить її з братом Азат і його дружиною Нарін треба стратити. Ситуацію рятує Боран. Він каже, що Сила не намагалася бігти, а просто йшла йому назустріч і загубилася. Сила залишається з чоловіком ...
Вона починає жити в будинку свого чоловіка, намагаючись вирватися з золотої клітки, яка все частіше починає нагадувати про те, що тепер вона живе у світі, де правлять неправа людини, а звичаї і традиції. Але і на війні є місце почуттям. У боротьбі з звичаями, правилами, в боротьбі за порятунок життя Сила закохується в чоловіка і він відповідає їй взаємністю. Але вона присягнулася, що втече й тримає слово - вона тікає додому, в Стамбул за допомогою одного Емре.
У них з чоловіком починається нове життя, адже обидва, живучи нарізно, підозрюючи один одного в зраді, зберігаючи і любов і ненависть один до одного в своєму серці хочуть нашкодити один одному. Вони - Сила, Азат і Нарин приречених на смерть від руки Бора, але їх рятує любов його любов до Силе і новина про те, що Сила вагітна. Вона хоче позбудеться від дитини, так як він був зачатий не по любові - Боран напившись згвалтував дівчину.
Повернувшись в лігво ворогів, знайшовши любов і спокій в обіймах чоловіка Сила починає жити в Мардіні. Поки Боран рятує її життя, вона не відмовляється від своєї ідеї змінити життя в Мардіні, показати людям, що життя прекрасне і без звичаїв і правил. У війні не на життя, а на смерть вмирає ворог бору та його кузен Джихан, народжується маленький спадкоємець Бедірхан, врятовані життя багатьох дівчат, але влада штука складна і саме через свого "іншого погляду" в бору стріляють.

Название: Сила. Повернення додому
Оригінал: Sıla
Дата виходу: --
Канал: 1+1
Мова: Український переклад
Країна: Туреччина
Жанр: Драма, Серіал

Смотреть онлайн Сыла Возвращение домой все серии на русском языке  • Просмотров: 12709
  • Дата: 28 августа 2013
    Оценок всего: 12